021-77349651

سایر خدمات

ارائه خدمات به محصولات شرکت تکام در دوره پشتیبانی و گارانتی

شرکت تکام متعهد است تا در دوره یکساله گارانتی محصولات خود، کلیه خدمات و قطعات خود را برای دستگاه های شامل گارانتی به صورت رایگان ارائه دهد و همچنین بعد از اتمام زمان گارانتی تامین قطعات و خدمات فنی تا 5 سال را تضمین می کند.

ارائه خدمات به دستگاه های بدون پشتیبانی با برند های مختلف

ما مفتخریم تا به واسطه دانش فنی، متخصصین مجرب و تجربه بیش از 3 دهه خود در این صنعت، توانایی انجام کلیه خدمات مربوط به نصب، نگهداری و تعمیر محصولات دیگر که پشتیبانی و نمایندگی ندارند را داشته و این خدمات را با بهترین کیفیت و کمترین زمان انجام می دهیم.

تعویض دستگاه های خارج از دوره خدمات و قدیمی با مدل های جدید

گروه صنعتی تکام این آمادگی را دارد تا بررسی و کارشناسی دستگاه های قدیمی شرکت ها جهت بالا بردن راندمان دستگاه های قدیمی، با ارائه پیشنهاد قیمت کارشناسی، اقدام به تعویض آنها با دستگاه های جدید با راندمان بالا نماید.

ارائه راهکارهای سیم کشی و سیستم ارتینگ    

بسیاری از خطرات برای اشخاص و تأسیسات الکتریکی، بر اثر وجود سیستم اتصال زمین، ارت ضعیف یا عدم وجود اتصال زمین تجهیزات الکتریکی به وجود می آید. یک سیستم فشار ضعیف زمین شده نسبت به یک سیستم زمین نشده حوادث کمتری برای کارکنان در بردارد. در یک سیستم زمین نشده با وجود متعادل بودن ولتاژ فازها، تماس عمدی یا اتفاقی با هر کدام از فازها ممکن است خطر شوک الکتریکی جدی در برداشته باشد. ما در شرکت تکام کلیه کارهای مربوط به کابل کشی و نصب سیستم ارتینگ را انجام می دهیم. بررسی و کارشناسی محیط مشتری، امکان سنجی، ارائه راهکار های سیم کشی به همراه قیمت قطعات و خدمات سیم کشی از دیگر خدمات ما می باشد.

 تحلیل بار:

این تست به صورت سفارشی برای تامین امنیت بیشتر جهت حفاظت برای بارهای حساس در سایت انجام می شود. در ارتباط با این تحلیل، پرسنل ماهر ما قادر خواهند بود که مناسب ترین نسبت و توان برای یوپی اس را به شما پیشنهاد نمایند.

تست با بار خطی:

در صورت نیاز و به درخواست مشتری، یو پی اس ها توسط بار اهمی بیرونی تست می گردند و کلیه مشکلات پیش روی با ارائه پیشنهاد فنی رفع میگردد.

ارائه خدمات توسط نمایندگان خدمات پس از فروش

شرکت تکام قادر است به کمک نمایندگان و سرویسکاران خود که به عنوان بازوان شرکت در نظر گرفته می شوند خدماتی نظیر نصب، بازدید و کارشناسی و تعمیرات را در نقاط مختلف ایران انجام دهد. کاهش هزینه ها و افزایش سرعت ارائه خدمات از مزایای این خدمات می باشد.

آموزش درون سازمانی و برون سازمانی به مشتریان و نمایندگان

واحد خدمات پس از فروش شرکت تکام سیستم آموزش مشتریان خود را بر بستر اینترنت از طریق وب سایت و از طریق کلاس های آموزشی ارائه می دهد. بنا به نیاز مشتری و نیازسنجی مشتریان این کلاس ها می تواند در محل مشتریان یا در محل شرکت انجام گیرد. آموزش های اولیه دستگاه ها، رفع عیوب اولیه و خطاها از موضوعات این آموزش ها می باشد.