021-77349651

Cd - Ni

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

باتری های نیکل کادمیوم نوع دیگر باتری ها می باشند که در صنعت ( UPS ) ، شارژ واینورتر ها از آن استفاده می شود. قیمتهای این نوع از باتری ها در مقایسه با باتری ها سیلد اسید بسیار بالاتر می باشند . ولی این افزایش قیمت حاصل ساختار متفاوت این باتری ها به منظور کارایی بالاتر آنها می باشد ، که در ادامه مطلب  به مواردی ازآنهااشاره خواهد شد. ولی بسیاری از مشتریان به خاطر قیمت بالای این نوع باتری ها و فضای زیادی که اشغال می کنند ترجیح می دهند که برای چند دوره از باتری های سیلد اسید استفاده نمایند . 

ساختار باتری های نیکل کادمیوم به این صورت می باشد که در ان موارد فعال شامل هیدروکسید نیکل و هیدروکسید کادمیوم درون نوارهای فولادی سوراخ داری که به صورت جیب در آمده اند ، قرار گرفته و پرس گشته اند به طوری که امکان ریزش مواد فعال به بیرون وجود نداشته و کلکتورهای فولادی در دو طرف این نوارها وظیفه جمع آوری جریان از صفحات را بر عهده دارند . 

• خوردگی سرب و قسمت های نگهدارنده ، باعث ریزش و رسوب مواد فعال صفحات در باطری های اسیدی شده که باعث ایجاد اتصال کوتاه یا مدار ناگهانی و یا کاهش مشخصه باتری های اسیدی می گردد و این اثر برروی این باتری ها اثری پیشرونده دارد .

• باتری های نیکل کادمیوم تحمل بیشتری در مقابل اضافه شارژ ، تخلیه الکتریکی عمیق و یا کامل اتصال کوتاه ، اتصال معکوس بدون خرابی و نویزهای جریان  شارژ دارند . 

• توانایی باتری های نیکل کادمیوم در مقابل لرزش و شوک بسیار زیاد می باشد .

•الکترولیت باتری های نیکل کادمیوم باید در دوره های 6 یا 12 ماهه چک شوند و در صورت نیاز در دوره های 3 تا 5 سال تعویض شود .

• این نوع باتری ها را می توان  به صورت خالی و بدون شارژ حمل نمود و تا 4 سال در انبار نگهداری نمود .

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...